Translate page
 
Cashback - Rrogram lojalnościowy
Cashback - Rrogram lojalnościowy

Kupując w sklepie www.renax.pl możesz zbierać punkty w programie lojalnościowym. Aby zbierać i wymieniać punkty musisz mieć utworzone konto w naszym sklepie internetowym. Za każdą wydane 20 złotych otrzymasz 2 punkty, zapis do newslettera otrzymasz aż 5 punktów natomiast za dodanie opinii do produktów w naszym sklepie 1 pkt - za każdą opinię. Punkty są ważne bezterminowo. Liczba zebranych punktów jest widoczna po zalogowaniu w zakładce Twoje konto > Program lojalnościowy.Punkty możesz wymienić na towar jeśli posiadasz odpowiednia ilość punktów: 50 punktów = 5 złoty rabatu na każdy produkt w naszym sklepie. 

Wymiana Punktów na Produkty: Zebrane Punkty mogą Państwo wymienić na produkty dostępne w zakładce "Moje konto" w linku „Produkty wymienialne w program lojalnościowym”. Wymiana punktów na produkty: 50 zebranych punktów równe jest 5 zł. Przykład: produkt za 5 zł mogą Państwo otrzymać za 50 punktów itd. Produkty otrzymane za punkty mogą stanowić przychód i podlegać opodatkowaniu. Szczegóły programu Cashback są realizowane zgodnie z poniższym regulaminem. 

Regulamin Programu Lojalnościowego Cashback

I. Wprowadzenie

 1. Niniejszy regulamin określa zasady funkcjonowania i uczestnictwa w Programie lojalnościowym na stronie https://www.renax.pl/zwanego dalej „Program lojalnościowy” lub „Program Cashback” W niniejszym dokumencie zawarte są również zasady  przyznawania uczestnikom Programu punktów zwanych dalej „Punkty”

II. Program lojalnościowy

 1. Program jest organizowany i zarządzany przez F.H.U. Renax Sowa Remigiusz, ul. Sienkiewicza 23, 42-125 Kamyk.
 2. W programie mogą brać udział tylko osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej.
 3. W ramach Programu lojalnościowego za zakup produktów na stronie https://www.renax.pl/zostaną przyznane punkty programu lojalnościowego („Punkty”).
 4. Informacje dotyczące Programu będą Państwu przesyłane w formie elektronicznej na adres e-mail lub na numer telefonu, który wskazali Państwo w formularzu rejestracyjnym.
 5. Program lojalnościowy nie łączy się z innymi rabatami i promocjami dostępnymi w sklepie z wyjątkiem, gdy regulamin danej promocji stanowi inaczej. 

 III. Uczestnicy

 1. Do Programu może przystąpić każda pełnoletnia osoba fizyczna, która założy konto na stronie https://www.renax.pl/, wykonująca czynności, o których mowa w paragrafie II w punkcie 2.
 2. Sklep Renax może nie przyjąć kolejnego zgłoszenia do Programu tej samej osoby.
 3. Podane przez Państwa dane winny być aktualizowane. 

IV. Punkty w Programie lojalnościowym

 1. Punkty są przyznawane za zrobienie zakupów na stronie https://www.renax.pl/.
 2. W celu uzyskania Punktów powinni Państwo założyć konto na stronie https://www.renax.pl/i podczas dokonywania zakupów być zalogowanym na stronie.
 3. Ilość przyznawanych Punktów można sprawdzić na stronie internetowej https://www.renax.pl/w zakładce „Moje konto”.
 4. Punkty nie podlegają wymianie na pieniądze.
 5. W przypadku odstąpienia od zakupu towarów, usług, zwrotu zakupionych towarów, przypadków nadużyć lub błędnego zaksięgowania transakcji przyznane punkty zostaną anulowane.
 6. Za każde wydane 20 zł na produkty nieobjęte promocją w sklepie https://www.renax.pl/otrzymają Państwo 2 Punkty.
 7. Za produkty objęte promocją punkty są  każdorazowo naliczane indywidualnie. Ilość przyznawanych punków jest widoczna na stronie produktu.
 8. Za zapisanie się do newslettera otrzymają Państwo 5 Punków.
 9. Za dodanie opinii o produkcie otrzymają Państwo 1 Punkt.

V. Konto

 1. Założenie konta na stronie https://www.renax.pl/oznacza przystąpienie do Programu. Przed założeniem konta należy zapoznać z niniejszym Regulaminem. Przyznane Punkty mogą Państwo wymieniać po zalogowaniu się na stronie https://www.renax.pl/.
 2. W przypadku błędnie wypełnionego formularza rejestracji FHU Renax nie ma obowiązku informować Państwa o popełnionym błędzie, ale może się z Państwem skontaktować w celu poprawiania lub uzupełnienia danych.
 3. Przyznane Punkty są zapisywane na koncie na stronie https://www.renax.pl/prowadzonym i zarządzanym przez sklep internetowy.
 4. Aktualny stan Konta mogą Państwo sprawdzić na stronie https://www.renax.pl/w zakładce „Moje konto”

VI. Wymiana Punktów na Produkty

 1. Zebrane Punkty mogą Państwo wymienić na produkty dostępne w zakładce "Moje konto" w linku „Produkty wymienialne w program lojalnościowym”.
 2. Wymiana punktów na produkty: 50 zebranych punktów równe jest 5 zł. Przykład: produkt za 5 zł mogą Państwo otrzymać za 50 punktów. 
 3. Sklep zastrzega możliwość zmiany liczby Punktów, która może być jednorazowo wymieniona na Produkty ta zmiana nie stanowi zmiany niniejszego Regulaminu.
 4. Produkty otrzymane za punkty mogą stanowić przychód i podlegać opodatkowaniu.
 5. Sklep przed wydaniem Produktów może powtórnie sprawdzić ilość zgromadzonych przez Państwa punktów.
 6. Zamówienie i dostawa Produktów następuje zgodnie z zasadami określonymi na stronie internetowej https://www.renax.pl/

 VII. Rezygnacja z uczestnictwa w Programie

 1. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z uczestnictwa w Programie poprzez usunięcie konta na stronie https://www.renax.pl/. W tym przypadku należy poinformować ARM Robert Maczyński na piśmie za pomocą poczty pisząc na adres ARM Robert Maczyński ul. Usługowa 17, 15-521 Zaścianki lub na email shop@rmdbike.com.
 2. Zamkniecie konta na stronie https://www.renax.pl/oznacza rezygnację z uczestnictwa  Programie i  prowadzi do utraty zebranych Punktów. Przed rezygnacją należy uprzednio wykorzystać zgromadzone Punkty.

VIII. Zmiana Regulaminu

 1. W przypadku zmian w niniejszym Regulaminie zostaną Państwo powiadomieni za pomocą poczty e-mail.

IX.Zakończenie Programu 

 1. Sklep może w dowolnym momencie zawiesić lub zakończyć Program. W takim przypadku zostaną Państwo niezwłocznie poinformowani. Informacja o zakończeniu Programu będzie dostępna również na stronie internetowej https://www.renax.pl/.
 2. W przypadku zakończenia Programu, mogą Państwo wymienić swoje Punkty na Produkty zgodnie z niniejszym Regulaminem, ale w terminie określonym w zawiadomieniu o zakończeniu Programu. Po upływie tego terminu wymiana Punktów nie będzie możliwa.

X. Reklamacje

 1. Reklamacje lub zastrzeżenia odnośnie Programu proszę zgłaszać na piśmie na adres sklepu internetowego. Zachęcamy do pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Polubowne sposoby są opisane na stronie www.uokik.gov.pl w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich. 

XI. Zasady ochrony danych osobowych w ramach Programu

 1. W celu sprawdzenia jak przetwarzamy Państwa dane osobowe proszę się zapoznać z naszą Polityką Bezpieczeństwa pod adresem https://renax.pl/pl/i/Polityka-prywatnosci/14

 

 

 

 

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa (Kurier GLS) już od 99,99 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl